Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Куманово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здравствени ординации - општи и специјалистички (приватни)
 • Гинеколошки ординации
 • Лаборатории - биохемиски
 • Поликлиники
 • Амбуланти
 • Интернистички Ординации
 • Педијатрија - Педијатриски Ординации
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Здравство во Куманово


Алфа медикус


 • Адреса: Христијан Тодоровски Карпош 7
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7861 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:30

Пауза: Пон-Пет 13:30-17ч

Био-медика


 • Адреса: с.Ваксинце
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 14:00

Верго


 • Адреса: Вараждинска 14
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7864 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Вита медика


 • Адреса: Караорман 6
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км

Вита медика Д-р Павка


 • Адреса: 11-ти Октомври 76
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7861 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:00

Га ма медикус


 • Адреса: бул.Октомвриска револуција 19-а
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7863 км
 • Работно време: Пон - Вто , Сре , Пет од 07:00 до 21:00

Гинолабор


 • Адреса: Гоце Делчев 48-а
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км

Дејан Цветковски


 • Адреса: бул.Октомвриска Револуција 43/5
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

Д-р Анита Алексова-Величковска


 • Адреса: Борис Кидрич 11
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Д-р Бајрами


 • Адреса: Вардарска 43
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00

Пауза: Пон-Пет 14-17ч

Д-р Бато


 • Адреса: бул.Октомвриска Револуција К-5
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7863 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 18:00

Д-р Биљана Младеновска


 • Адреса: Перо Чичо 7
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00

Мапа

Од ЈП Водовод и Канализација информираат дека поради изведување на водоводен приклучок од Ф-80 мм на ул.Орце Николов бр.182 во населбата Карпош , без ...
сите 24 | | | веќе видена

„Шпаркасе Банка Македонија“ го започнува вториот циклус од програмата „Чекор по чекор“, наменета за поддршка и развивање старт-ап бизниси во Република Северна ...
сите 97 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи