Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ресен
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Здравство во Ресен

Ане медика


 • Адреса: Мите Трповски 19-А
 • Место: Ресен
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 19:30 • Саб од 08:00 до 13:00
 • Пауза: Пон - Пет од 12:30 до 14:30

Д-р Магдалена Јовановска


 • Адреса: Кочо Рацин б.б.
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7454 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

Д-р Проевска


 • Адреса: Кочо Рацин б.б.
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7454 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Завод за Рехабилитација


 • Адреса: Туристичка, населба Отешево
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7455 км

Мапа

„Добро е граѓаните јасно да гледаат што е политика на рамни даноци а што е политика на прогресивни даноци и што тоа носи за општеството. Апсолутен и очаен ...
сите 9 | | | веќе видена

Една од најстарите македонски фирми, „Центро Унион“, синоќа во хотел Мериот во Скопје, прослави 30 години постоење. Центро Унион е приказна за македонски ...
сите 4 | | | веќе видена

Од денес граѓаните имаат можност да се информираат за јавниот долг преку новата алатка за транспарентност , која ја изработи Министерството за финансии со ...
сите 43 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи