Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Youth hostels
 • Apartments & rooms - hire (rental)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Youth hostels in Ohrid

Old Town Hostel


 • Address : Argir Marinchev 9
 • Place: Ohrid

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pink hostel Mimi


 • Address : Strasho Pindzhur 2
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sanny Lake Hostel


 • Address : 11-ti Oktomvri 15
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Честото зголемување на каматните стапки во изминатиот период беа главниот механизам за ограничување на инфлацијата во светот. Сè поскапите станбени кредити и ...
сите 113 | | | веќе видена

Бобан Гоговси и Златко Черепналковски добија и амин од Народна банка на Македонија да бидат членови на Надзорниот одбор на ТТК банка, орган кој врши ндзор и ...
сите 17 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel