Xufi Dekor


  • Adresa: Rr.448 p.n.
  • Vendi: Gostivar
  • Distanca: ≈7401 км
  • Lokacioni: Zona e 6-të

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1610707347_54.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

- Prodhim dhe montim të ristelave (llajsnave) nga gipsi dhe elementet tjera nga gipsi.

- Rrealizim të tavaneve të lëshuara.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Strips

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Strips

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Lowered ceiling

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Lowered ceiling

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Lowered ceiling


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj