Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Woodcarvers
 • Carvers
 • Handicraft shops (crafts & craft supplies)
Повеќе филтриПомалку филтри

Wood carving & turning по градови

Bitola Ohrid Prilep Probistip Skopje Tetovo Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Wood carving & turning

Cnc art/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of Xylographers (Zdruzenie na kopanicari)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Barok


 • Address : Car Samoil 24
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 22:00

Break: Mon-Sun 14-18h

Categories:

carvers, woodcarvers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bisinov Lubomir


 • Address : Filip Vtori b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7892 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 18:00

Categories:

woodcarvers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cultural treasure (Kulturna riznica)


 • Address : Petar Drapsin 7-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dimitrovski Slobodan


 • Address : Nada Mihajlova 66
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈7902 км

Categories:

woodcarvers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gasparec


 • Address : Sirok Sokak 154/8 (Marsal Tito)
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км

Categories:

woodcarvers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inter kamak/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krstevski Jane


 • Address : bul.1-vi Maj 122
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7907 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 15:00

Categories:

woodcarvers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Perdika


 • Address : Uzicka Republika 2
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7906 км

Categories:

woodcarvers, carvers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Petar Trajanoski


 • Address : 8-mi Septemvri 14
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км

Categories:

woodcarvers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rezba


 • Address : Pirinska 22
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 19:00

Categories:

woodcarvers, carvers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Saso Trajanoski


 • Address : Pitu Guli 346
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 19:00

Categories:

woodcarvers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Време зa читање: 3 минути ,,Анализата на распишаниот јавен оглас пред два дена, како и лошатата финансиска соостојба на АД ,,Пошта” покажува дека 80% од ...
сите 19 | | | веќе видена

Ова е уште една година која хотелиерите ќе сакаат да ја заборават. И 2021 макеоднските хотели ќе ја завршат со загуба затоа што сезоната не може да се спаси со ...
сите 20 | | | веќе видена

150-те милиони евра странски инвестиции во првиот квартал од годинава е добар индикатор за стабилноста, сигурноста и извесноста за водење бизнис која постои во ...
сите 12 | | | веќе видена

Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
сите 66 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel