Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Women's organizations
 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
 • S.o.s telephone hotlines
 • Associations
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Women's organizations in Skopje

Balkanska Mreza Na Zeni Liderki


 • Address : Krste Arsenov 2-A/19
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Borka-Association for Fight against Cancer


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 19
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ESE-Centar za pravna pomos


 • Address : Maksim Gorki 20-1/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Heroines In Tourism


 • Address : 50-ta Divizija 34/1-32
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lidija-srce sto cuka


 • Address : 11-ti Oktomvri 44/2-2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luludi


 • Address : bul.Makedonska Kosovska brigada 61
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10681 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luludi


 • Address : Lazar Trpovski 1-2/7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

National free mobile SOS line for victims of domestic violence/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Women Action (Zenska akcija)


 • Address : Radovan Kovachevikj 67
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Women Organization-Radika (Organizacija na zenite-Radika)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Women Organization-Skopje (Organizacija na zenite na grad Skopje)


 • Address : 11-ti Oktomvri 17, p.fah 850
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од задутре нема повеќе гарантирани цени на производите во маркетите. Но вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи порача дека секое нелогично ...
сите 62 | | | веќе видена

Компанијата Галеника во текот на 2023 година забележа значително проширување на портфолиото на производи, раст на бројот на меѓународни сертификати за квалитет ...
сите 28 | | | веќе видена

На крајот на март, акционерите на ТТК банка треба да донесат неколку важи одлуки, а меѓу нив и за исплата на дивиденда, но и за зголемување на капиталот на ...
сите 48 | | | веќе видена

Жителите на гостиварското село Бањица не ги даваат нивите за новиот автопат. Велат дека ќе постават шатори на нивите и таму ќе спијат со намера да ги блокираат ...
сите 20 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel