Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Wall decorative panels
 • Stucco, exterior coating & facades contractors
 • Wallpaper
 • Decorative artifacts
 • Panels
 • Vynil Doors & Windows
 • Painting Services
 • Plastering Contractors
Повеќе филтриПомалку филтри

Wall decorative panels по градови

Bitola Gostivar Kicevo Kocani Skopje Struga Tetovo

Радиус (100км)

Wall decorative panels

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

Ritam trade


 • Address : Kozle 91 лок.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00 • Sat from 09:00 to 15:00

Ritam Trade LLC Skopje is a newly founded legal entity as a part of the Macedonian economy, formed with mutual investment of Ritam engineering LLC from Belgrade Republic of Serbia with a purpose of mutual outbreak in the regional trade market with construction materials.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/402d8597002063307f15f4ad4b161328.jpg?t=true&w=300&h=300

Besa Pan/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Besa pan


 • Address : s.Zhelino
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AdEg Design


 • Address : Dizonska 9
 • Place: Skopje

Работиме изведба на фасади, ѕидни декоративни панели и молеро-фарбарски услуги.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638367707_15.png?t=true&w=300&h=300

Dekorativni zidovi


 • Address : bul.Jane Sandanski 66
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delo dekor


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 60
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 11:00 to 16:00

Дело Декор е компанија која се занимава со увоз и продажба на производи за внатрешно уредување. Во нашата понуда ќе најдете: тапети, фототапети, стикери, бордури, декоративни ѕидни 3D панели, зебра и минизебра завеси.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569415956_81.png?t=true&w=300&h=300

Dena Kompani


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 8
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00 • Sat from 08:00 to 17:00

Production of decorative interior and exterior moldings made of styrofoam and styrofoam. Sale of paints, varnishes, thinners, facade materials, adhesives for tiles and joints, thermal insulation systems, waterproofing materials, ready-made plasters, floors.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1501054126_73.jpg?t=true&w=300&h=300

Gara Panels


 • Address : s.Strelci
 • Place: Kicevo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gile Stone


 • Address : Ivan Hadzhinikolov (Ratko Mitrovikj) 30-А
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gral Galeri


 • Address : bul.Sv.Kliment Ohridski 45 лок.6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

I Dekor


 • Address : Chair
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lodzia dizajn


 • Address : bul.VMRO (Marks i Engels) 3/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00 • Sat from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mateo Design


 • Address : bul.VMRO (Marks i Engels) 1-8/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sanboj kolor dizajn


 • Address : Sasa 32/8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7858 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Slave Krstov


 • Address : Krum Vraninski, s.Orizari 29
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7923 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tempo 99


 • Address : Industriska б.б.
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Unique decor


 • Address : Todor Changov 55/12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7857 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

АД ЕСМ попладнево соопшти дека не доставиле понуда до универзалниот снабдувач ЕВН Хоум затоа што одлуката од Владата во однос на препорачаната цена и ...
сите 103 | | | веќе видена

Според нив, понудата што ЕСМ треба да ја даде кон универзалниот снабдувач ЕВН Хоум ќе биде на ниво што нема да предизвика некое значително зголемување на ...
сите 245 | | | веќе видена

– Финтек-секторот сѐ побрзо се шири во индустријата на плаќањата, којашто бара нови начини за намалување на трошоците, за зголемување на безбедноста и за ...
сите 58 | | | веќе видена

Бизнис конфедерација на Македонија (БКМ), започна со дигитализација на своето работење преку основање на Центарот за бизнис поддршка на компаниите, којшто ...
сите 42 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel