Vod-Var inzenering

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 078 208493
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655711561_49.png?t=true&w=300&h=300


ВОД-ВАР ИНЖЕНЕРИНГ” ДООЕЛ увоз-извоз Скопје, основана во 2010 година во приватна сопственост, e трговско друштво за производство, трговија и услуги со седиште на ул.Видое Смилевски Бато бр. 5 локал 8а, Општина Аеродром,Скопје.
Основна дејност на компанијата е изведба и проектирање на водоводни, канализациони мрежи и други хидротехнички објекти. Во тековното работење има реализирано голем број на проекти низ цела Македонија, каде како Инвеститори се јавувале правни лица и Владата на Република Македонија преку нејзините ресорни Министерства, Општините и странски земји и организации преку нивните донации.
Фирмата располага со стручен кадар кој навремено, професионално и квалитетно, со соодветна градежна опрема, ги исполнуваат поставените задачи со цел да излезат во пресрет на потребите на своите клиенти.

Од нејзиното основање до денес, фирмата се стреми за постојан пораст како на стручниот кадар така и на се поголемиот број на реализирани проекти, кои се доказ за нашето долгогодишно и квалитетно работење. За тоа говорат и бројните признанија, меѓу кои и сертификатот на деловна успешност кој ВОД-ВАР ИНЖЕНЕРИНГ го доби во јули 2018 година.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj