Vila Dionis

ParkingInternet access24 hoursAirconditionedCards acceptedChildren welcomeSwimming pool


  • Telephone 2: +389 70 352878
  • Fax: +389 46 285535
  • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1530102570_7.png?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

Вила Дионис се наоѓа во елитната туристичка населба Лагадин, на 7км од Охрид.

Вилата располага со двокреветни и трокреветни соби, студија (2+2) и апратмани, опремени со кабловска ТВ, мини бар, wi-fi интернет, клима, сопствено купатило и тераса со поглед на езерото и околните планини. Вилата има отворен базен со џакузи, сопствена плажа со лежалки веднаш до езерото, паркинг простор, две сидришта за чамци и глисери. Во склоп на вилата работи пица ресторанот Дионис, кој нуди разноразни специјалитети од националната и интернационалната кујна.

Сместена помеѓу самиот брег на Охридското Езеро и планината Галчица, Вила Дионис е идеално место за одмор, каде што на гостите, покрај прекрасната плажа им се достапни и водни спортови, планинарење, возење со велосипед.

Вила Дионис е одлично место за забава, фамилијарен одмор, помали симпозиуми и семинари.
Повелете, посетете не.
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel