Velfors


 • Address : Dejan Vojvoda 93
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Parking6 days a weekCards acceptedDelivery

  Tempomak


  • Address : Industriska zona b.b.
  • Place: Gostivar
  • Distance: ≈7829 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  Tempomak International doo is a company formed in 2002 in Macedonia, with great experience and a collection of his best-known brands in the industry, as well as endlessly throughout the service territory of Macedonia and elsewhere in neighbouring countries. With an experienced sales team and high quality items that are offered in the market, create a recognizable image of the famous brands in the market.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/76213aefda45661cbe5b945615e8c645.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedCards accepted

  Ansa-Dren Komerc


  • Address : Moskovska 14
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7848 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00 • Sat from 07:00 to 17:00 • Sun from 08:00 to 13:00

  Откријте го светот на Keraben во футуристичко патување кое ги нагласува клучните вредности на фирмата и брендот. Уживајте во оваа креативност и во самата суштина на она што Keraben е: традиција, технологија, истражување и одржливост која се применува во дизајнот.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1557316900_43.png?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditionedDelivery

  Valving


  • Address : Skupi 22/2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7847 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 12:00

  VALVING LLC is a company that deals with import, sale and installation of equipment for heating, plumbing and drainage, as well as faucets and accessories for bathrooms.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1403246979_87.jpg?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  Sate Keramika


  • Address : Jadranska Msgistrala 129 (Kacanicki pat)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7846 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00 • Sat from 09:00 to 15:00

  Shate Ceramica is a company that sells tiles, sanitary ware and baths. We are the sole agent for Keros Ceramica from Spain.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1539777613_64.png?t=true&w=300&h=300
  Map

  Време зa читање: 3 минути Секторот туризам е еден од најпогодените сектори во периодот на пандемијата, за нашите државјани се затворени границите на речиси ...
  сите 100 | | | веќе видена

  Време зa читање: 4 минути Побарувачката за станови во големите градови, особено во главниот град и натаму се одржува на стабилно ниво, а тоа пак придонесува ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Преку трите кредитни линии, Ковид 1, 2 и 3, од Развојната банка на Северна Македонија, обезбедени се ликвидни средства во вкупен износ од 44,1 милиони евра, ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Ако петтиот пакет мерки не се донесе до крајот на неделава, тројно повеќе текстилни работници ќе бидат пуштени на принуден одмор, предупредува Синдикатот за ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel