Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Probistip
 • Bitola
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Electric motor - parts & repairs
 • Washing machines motor
 • Electrical appliances - repair services
 • Electric motors
 • Electrical appliance - repairs
 • Construction Machinery
 • Forklift & Industrial Trucks Dealers
 • Electronic Equipment - Repair
Повеќе филтриПомалку филтри

Electric motor - parts & repairs по градови

Bitola Gostivar Kavadarci Prilep Probistip Skopje Stip Tetovo

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Electric motor - parts & repairs

Pupunca


 • Address : Abdul Frasheri 1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vinkler


 • Address : s.Zhelino
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7401 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atomik


 • Address : Jane Sandanski 2
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈7476 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

Atomik is a modern repair service: electro-switches, rectifiers (accumulators) for accumulator batteries, electric motors. and transformers.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1485258483_52.jpg?t=true&w=300&h=300

Atomik


 • Address : Nada Pancheva b.b.
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈7474 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektro Remont


 • Address : Goce Stojchevski 1-2/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektromotor


 • Address : Milton Manaki 23
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektron


 • Address : K.J.Pitu 63
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7474 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ema


 • Address : Shishka b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Izolator


 • Address : Marjan Bozhinovski (Dalmatinska) 54
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Megaom


 • Address : Crniche 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metal-vat-el


 • Address : Blagoja Stefkovski 44
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mig Elan 2012


 • Address : ul.30, nas.Radishani 5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Motor corporation


 • Address : Trifun Hadzhi Janev 11-2/11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Novamat


 • Address : ul.1, s.Bunardzhik Ilinden 44-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1626333077_86.png?t=true&w=300&h=300

Pro Funkcional/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rade Koncar-Service and Repair of Electrical Prouduct (Rade Koncar-Servis i popravki na elektricni proizvodi)


 • Address : bul.3-ta Makedonska Brigada 52
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vinkler/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vlae


 • Address : Franc Preshern 38
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Компанијата Netflix додаде импресивни 9,33 милиони платени корисници во првиот квартал од 2024 година, значително надминувајќи ги очекувањата на аналитичарите ...
сите 28 | | | веќе видена

Нашата најголема фармацевтска компанија „Алкалоид“ има навистина убава вест за споделување, а неа ја објави до инвеститорската јавност преку Македонската берза ...
сите 27 | | | веќе видена

Teleperformance, германска компанија и лидер во областа на обезбедување корисничка поддршка и дигитални услуги, продолжува со своето ширење низ Македонија, ...
сите 43 | | | веќе видена

Еуромакс Ресоурцес, компанија сопственик на концесиите „Иловица 6“ и „Иловица 11“ за рудник за бакар „Иловица – Штука“ денеска на прес конференција издаде ...
сите 16 | | | веќе видена

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 57 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel