Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ushqime të gatuara
 • Ketering
 • Restorante nga a deri në zh
 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Kasapë dhe mishtore
 • Skarë Me Kilogram
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ushqime të gatuara në Shkup

23Kicen/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bal Komerc/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bel Piatto


 • Adresa: Moskovska 7/15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha , Mr - D nga 09:30 deri më 20:00

Италијански специјалитети и традиционални вкусови

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1708072418_96.jpg?t=true&w=300&h=300

Bob's fresh market/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boni lu


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 47-v lok.7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chef 1/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dobra kujna/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Etno Kujna


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 153/85
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10680 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grizli Burger


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 64-B
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj mama/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kanape


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 47-V lok.6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00 • Sh nga 10:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kitchen Art


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kuzhina e nenes/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kuzhine Bravia


 • Adresa: Dame Gruev
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10743 км
 • Пауза: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

LL Gurmet/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ll Gourmet/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ll Gourmet/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ll Gourmet/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ll Gourmet


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 29
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Llap Llap


 • Adresa: Londonska, QT Olimpiko 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

- За 25 месеци приклучени се нови 578,26 MW енергетски капацитети од обновливи извори кои произведуваат електрична енергија што е доволна за просечна ...
сите 18 | | | веќе видена

Поради големиот број пристигнати апликации, Министерството за економија донесе одлука, заклучно со крајот на денешниот ден, 16.2.2024 година, до 15.30 часот, ...
сите 20 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Тојота неодамна повлече околу 280.000 возила во САД, поради проблем со менувачот што веројатно може да го зголеми ризикот од ...
сите 12 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Уште една голема заработка од Nvidia ја разгоре манијата за вештачка интелигенција на Вол Стрит, со што технолошките акции вчера ...
сите 46 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj