Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Resnjë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kasapë dhe mishtore
 • Çokollatë - prodhim dhe tregti
 • Produkte konditore
 • Ushqim - prodhim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ushqim në Resnjë

Hajat


 • Adresa: Josif Josifovski Sveshtarot p.n.
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7882 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Juli dva


 • Adresa: Leninova 1
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7882 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mik Sveti Nikole


 • Adresa: Josif Josifovski Sveshtarot 2
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7882 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nane


 • Adresa: Josif Josifovski Sveshtarot 55
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7882 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 19:00 • D nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Res-kom


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 3
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7882 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stevo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Swisslion Agroplod/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zegin Hellti Fud


 • Adresa: Mite Bogoevski 1
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7882 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çokomil


 • Adresa: Dimitar Vllahov 32
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7883 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 107 | | | веќе видена

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 57 | | | веќе видена

Еден од главните директори на Spotify заработи повеќе од 9 милиони долари во залиха само неколку дена откако објави дека отпуштаат луѓе, со што акциите ...
сите 46 | | | веќе видена

Како да нема крај на зголемувањето на цените на становите во Македонија. По бројните написи дека цените на недвижностите растат со забрзано темпо, очекувањата ...
сите 9 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj