Urban projekt 2007
  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  ParkingPunojmë 6 ditë në javë

  Beton stoun


  • Adresa: Janko Glligorov 2-a
  • Vendi: Shën Nikollë
  • Distanca: ≈7894 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

  Kompania Beton Stone është e angazhuar në prodhimin e elementeve të betonit.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1442308758_62.gif?t=true&w=300&h=300
  ParkingPunojmë 6 ditë në javëDërgesë

  Tehno paver


  • Adresa: Skupi 20/5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7847 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

  Techno Paver prodhon beton të gatshëm, e transporton me kamionë të veta përzierës dhe e instalon me pompa 24, 28, 36, 41 dhe 63 metra.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1403515978_75.jpg?t=true&w=300&h=300

  Big Stone


  • Adresa: Klenovec 115 a
  • Vendi: Ohër
  • Distanca: ≈7866 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

  Big Stone është një kompani për prodhimin dhe tregtimin e betonit dhe produkteve të betonit, rërës dhe transportit të rërës.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1531830673_05.jpg?t=true&w=300&h=300
  Mapa

  Граѓаните и компаниите сè повеќе плаќања во земјата вршат со посредство на банките преку користење на кредитните трансфери и платежните картички. Вкупниот број ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Компанијата Еуроимпекс, го продолжува партнерството со меѓународниот проект во рамките на Програмата „Еразмус+“ која се случи во февруари оваа година. ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Македонија ја издаде рекордно највисоката еврообврзница до сега, на сума од 700 милиони евра. Процесот завбрши завчера, а парите ќе треба да ги враќаме за шест ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj