Uniplast BK

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Partizanska p.n.
  • Vendi: Strugë
  • Distanca: ≈9495 км

  • Telefon 2: 046 780180
  • Faksi: 046 784711
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568359280_62.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

UNIPLAST është kompani lider në zhvillimin dhe prodhimin e produkteve poliestër të përforcuar në Maqedoni . Prej themelimit të saj në vitin 1986, kompania jonë zhvillohet dhe kualifikohet në përputhje me kërkesat e klientëve tanë dhe nevojave të tyre. Si rezultat i kësaj, ne krijuam sistem që është në përmirësim të vazhdueshëm.

UNIPLAST është kompani e specializuar në prodhimin e GRP(poliestër e përforcuar) produkteve.

Suksesi i kompanisë bazohet në disa faktorëve kryesorë:

- Orientim ndaj cilësisë së prodhimit;

- Fleksibilitet ndaj kërkesave të klientëve tanë dhe nevojave të tyre;
- Profesionalizëm në krijimin e modeleve dhe kallëpeve për prodhimet e reja;

- Karakteristika të përkryera dhe mundësi të pafundme të poliestrës së përforcuar;

-Falë faktorëve të lartpërmendur, ne zhvilluam dhe prodhuam një numër të madh të produkteve të ndryshme , shumica e të cilave janë projektuar në përputhje me kërkesat e klientëve.


Me qëllim të prezantimit sa më të mirë të kompanisë, do të përmendim disa prej grupeve kryesore të produkteve: rezervuarë, pishina dhe kontejnerë, si pjesë e pajisjeve për ushqim, metal, ndërtimtari, bujqësi dhe shumë industri të tjera, si dhe në shumë amvisëri dhe objekte individuale.

Puseta kanalizimi dhe sahate matëse uji; shfrytëzim i furnizimit me ujë, dhe komore; rezervuar për stacione pastrimi të instaluara në shumë sisteme-uji, sisteme kanalizimi dhe sisteme ujërash të zeza për trajtim. Panele me aftësi të lartë izolimi në shumë lloje të instalimeve elektrike; pjesë ventiluese(roleta,kanale ventilimi, kapele absorbues) si pjesë e sistemit të sofistikuar të ventilimit në shumë fabrika dhe ngarkesa kargo. Varka, pedale për varka, lundrues gjithandej, pajisje publike(kioska, tezga rruge dhe pazari, pjesë për kënde lodrash…); kampe poliestre

Të gjithë të punësuarit tanë bëjnë përpjeke personale që të kuptohen dhe të përmbushen kërkesat e klientëve tanë. "Falë orientimit të menaxhmetit " të investojë në arsim dhe zhvillim, çdo i punësuar është përgjegjës dhe i motivuar për arritje profesionale në punën e tij.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Sewage Manholes

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Manta Ray – Boats

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Camping trailers

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Slides for children

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Industrial tubs

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Water meter boxes

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Tanks

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Counters

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Kiosk KBK

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Swimming pools


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj