Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Rezervuare - tregti dhe realizim
 • Plastikë - produkte plastike
 • Plastikë - prodhues
 • Kaldaja për ngrohje qëndrore
 • Pishina - pajisje
 • Ngrohje - Inxhiniering Dhe Realizim
 • Projektim (Zyra Projektimi)
 • Barka Dhe Motoskafë - Tregti
 • Klimatizues Dhe Klimatizim
 • Inxhinieri
 • Pishina - Ndërtues
Повеќе филтриПомалку филтри

Rezervuare - tregti dhe realizim по градови

Gjevgjeli Prilep Shkup Strugë Tetovë Vinicë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Rezervuare - tregti dhe realizim

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Tehnoben Nova


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë (Mosa Pijade) p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈9511 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Aktiviteti kryesor i Tehnoben Nova SHPK është prodhimi i kaldajave industriale për lëndë djegëse të ngurta dhe të lëngshme, kaldaja me ujë të nxehtë, pajisje nën presion, rezervuar për lëndë djegëse të lëngshme, prodhim dhe montim i tharëseve, riparim i të gjithë llojeve të kaldajave, ngrohje, klimatizim, konstruksione çeliku etj.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/4e1a31771f6fb7bfaa88a695f3f7a811.jpg?t=true&w=300&h=300

2001 Oskarplast


 • Adresa: Industriale p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈9495 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Oskarplast është një nga prodhuesit kryesorë të produkteve të përforcuara të poliestrës.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1541759402_18.png?t=true&w=300&h=300

Dmb prohodim


 • Adresa: Lece Koteski 16
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈9509 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inter Construction


 • Adresa: Zona industriale, f.Përdejc 2
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈9555 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MTZ Karat+ Kole


 • Adresa: Pero Nakov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mivaks


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 4 lok.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prestige


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈9482 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Дополнителниот заменик министер за земјоделство шумарство и водостопанство денес одржа работен состанок со земјоделците и откупувачите на домат каде што по ...
сите 53 | | | веќе видена

Триглав пензиско друштво АД ја започнува својата приказна во 2019 година како најмлад член на Групација „Триглав“ и во системот со мисија да се позиционира ...
сите 7 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 48 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj