Unior Makedonija

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Fronti Popullor 5 lok.7
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10684 км

  • Telefon 2: 02 2432089
  • Faksi: 02 2432089
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1523965823_64.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
• Çelësa
• Çelësa me pjesë shtesë
• Pinca
• Vegla të izoluara
• Vegla hidraulike
• Gërshërë
• Përdredhës
• Çekanë, shpues dhe daltë
• Pajisje për reparte
• Vegla pneumatike
• Vegla për matje
• Vegla për elektronikë
• Vegla për automobila
• Vegla për servis biçikletash
• Mengaminj, shtrëngues, sharra, rrota, leva, thika përdoruese...
• Garniturë veglash
• Materiale marketingu
më shumë
30%save
Retail Price - VAT Included:6.689 MKD4.682 MKD

Reinforcing iron cutting machine Di ...

40%save
Retail Price - VAT Included:1.927 MKD1.156 MKD

Unior set of cone wrenches 17 (6 pi ...

30%save
Retail Price - VAT Included:2.000 MKD1.400 MKD

Nail extraction lever - Pacer

30%save
Retail Price - VAT Included:1.432 MKD1.002 MKD

Nail extraction lever - Pacer Diffe ...

30%save
Retail Price - VAT Included:2.935 MKD2.055 MKD

BoltShark cutting pliers

30%save
Retail Price - VAT Included:1.030 MKD721 MKD

Unior wheels wrench 17

30%save
Retail Price - VAT Included:3.930 MKD2.751 MKD

Unior LED lamp - 2091

30%save
20%save
Retail Price - VAT Included:1.995 MKD1.596 MKD

Торба за алат за на појас


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj