Unior Makedonija

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Fronti Popullor 5 lok.7
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Telefon 2: 02 2432089
  • Faksi: 02 2432089
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1523965823_64.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Shenja Unior është një garanci për përdorimin afatgjatë të mjeteve dhe për detyrat më të vështira që përdoruesit do t'i kryejnë me kënaqësi.

Veglat e dorës Unior gjenden në mesin e produktet kryesore në Evropë. Me zgjedhjen e veglave të dorës Unior, ju zgjidhni veglat më profesionale.

Më shumë se 5,500 produkte të ndryshme nga programi prodhues përfshin çelësa të ndryshëm, pinca, shtrëngues, lirues, gërshërë, pinca deri në pajisje për ofiçinë. Veglat vazhdimisht përshtaten sipas nevojave të blerësve dhe janë të përshtatshme për elektrikë, teknikë elektronik, hidraulikë dhe ustallarë të tjerë profesionistë, ku përfshihen dhe ustallarë për riparim biçikletash.

Produktet që ofrojmë:
• Çelësa
• Çelës i fiksuar me aksesorë
• Pinca
• Vegla të izoluara
• Mjete hidraulike
• Gërshërë
• Lirues
• Çekanë, shpues dhe daltë
• Vegla për ofiçinë
• Vegla pneumatike
• Vegla për matje
• Vegla për elektronikë
• Vegla për automobila
• Vegla për servis biçikletash
• Mangminga, shtrëngues, sharrë, rrota, leva, thika për punë të caktuara. . .
• Komplet veglash
• Materiale marketingu

Unior në shumë vende evropiane dhe vende të tjera është një emër për vegla cilësore për shtëpi, si dhe për vegla që përdoren dhe për aktivitete të ndryshme. Tradita shumëvjeçare e veglave të rrahura, njohja e risive të fundit të teknologjisë, përdorimi i kujdesshëm i materialeve si cilësia e lartë e çelikut krom të fortë, janë garanci për përdorim dhe në masë të madhe efikasitet dhe jetëgjatësi të veglave të dorës Unior.

Dhe në riparime më të mëdha dhe më të vogla biçikletash mund të kryhet në mënyrë profesionale, ne në Unior zhvillojmë zgjidhje origjinale për përdorimin e shkëlqyer të veglave për biçikleta.

më shumë
30%save
Retail Price - VAT Included:6.689 MKD4.682 MKD

Reinforcing iron cutting machine Di ...

40%save
Retail Price - VAT Included:1.927 MKD1.156 MKD

Unior set of cone wrenches 17 (6 pi ...

30%save
Retail Price - VAT Included:2.000 MKD1.400 MKD

Nail extraction lever - Pacer

30%save
Retail Price - VAT Included:1.432 MKD1.002 MKD

Nail extraction lever - Pacer Diffe ...

30%save
Retail Price - VAT Included:2.935 MKD2.055 MKD

BoltShark cutting pliers

30%save
Retail Price - VAT Included:1.030 MKD721 MKD

Unior wheels wrench 17

30%save
Retail Price - VAT Included:3.930 MKD2.751 MKD

Unior LED lamp - 2091

30%save
20%save
Retail Price - VAT Included:1.995 MKD1.596 MKD

Торба за алат за на појас


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj