Unior Makedonija

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Fronti Popullor 5 lok.7
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10684 км

  • Telefon 2: 02 2432089
  • Faksi: 02 2432089
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1523965823_64.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Veglat për automjete anë të përgatitur nga çelik i përkryer me përbërje të përmirësuar. Disa modele vijnë në një shtresë sipërfaqësore harmonike. Me dorezat ergonimike dhe sipërfaqen e dizajnuar në mënyrë special për shtypje, veglat e Unior mundësojnë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me pak sforco.

Vegla për mirëmbajtje
Vegla për lyerje dhe filtrim
Vegla për karroceri
Vegla për rrota, drejtim dhe koka
Vegla për amortizim dhe transport
Vegla për auto-elektrikë
Vegla për motorë
Shtresa SOS
më shumë
30%save
Retail Price - VAT Included:6.689 MKD4.682 MKD

Reinforcing iron cutting machine Di ...

40%save
Retail Price - VAT Included:1.927 MKD1.156 MKD

Unior set of cone wrenches 17 (6 pi ...

30%save
Retail Price - VAT Included:2.000 MKD1.400 MKD

Nail extraction lever - Pacer

30%save
Retail Price - VAT Included:1.432 MKD1.002 MKD

Nail extraction lever - Pacer Diffe ...

30%save
Retail Price - VAT Included:2.935 MKD2.055 MKD

BoltShark cutting pliers

30%save
Retail Price - VAT Included:1.030 MKD721 MKD

Unior wheels wrench 17

30%save
Retail Price - VAT Included:3.930 MKD2.751 MKD

Unior LED lamp - 2091

30%save
20%save
Retail Price - VAT Included:1.995 MKD1.596 MKD

Торба за алат за на појас


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj