Unior Makedonija

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Naroden Front 5 lok.7
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Telefon 2: 02 2432089
  • Faksi: 02 2432089
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1523965823_64.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Pajisjet pneumatike Unior janë me shtrëngim ergonomik për përdorim të lehtë, ndërse shtëpiza e tyre e ashpër garanton jetëgjatësi, edhe në kushtet më të këqija për punë.
Pajisjet pneumatike Unior dallohen për cilësinë e tyre të lartë dhe sigurinë gjatë përdorimi, duke përdorur teknologjinë më të lartë për sigurie.

Përdorimi i tyre i lehtë i bën veglat të mira për DUI si dhe për profesionistë.
Falë fuqisë së ajrit të kompresuar, Pajisjet pneumatike Unior mundësojnë përmbushje
Veglat lehtësojnë punën e servileve të automjeteve dhe në ndërtimtari

Pajisje pneumatike impact 3/8”
Pajisje pneumatike impact 1/2”
Pajisje pneumatike impact 3/4"
Pajisje pneumatike impact celësa 1”
Pajisje pneumatike impact celësa 1 1/2"
Çekan goditës pneumatik dhe daltë
Blues pneumatik dhe blues për shkwlqim dhe shpim
Pjesë shtesë për pneumatikë
Prerës SDS plus dhe SDS maks
më shumë
44%save
Retail Price - VAT Included:1.540 MKD850 MKD

Unior set of cone wrenches 17 (6 pi ...

35%save
30%save
Retail Price - VAT Included:860 MKD600 MKD

Unior wheels wrench 17

20%save
Retail Price - VAT Included:1.900 MKD1.520 MKD

Торба за алат за на појас

Retail Price - VAT Included:122.000 MKD

Униор количка за алати

Retail Price - VAT Included:975 MKD

Switch for engine bearings (Shimano ...

Retail Price - VAT Included:14.290 MKD

Gantry for centering Bicycle Wheel ...

Retail Price - VAT Included:1.257 MKD

Key for removing freewheel 1/8 "- 1 ...

Retail Price - VAT Included:16.073 MKD

Gantry for bikes retaining tubes an ...

Retail Price - VAT Included:10.164 MKD

Bike tool bag - 19 PIECES - 1600A2


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj