Пребарувањето е оптимизирано за Debar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kumanovo
 • Strumica
 • Stip
 • Resen
 • Bitola
 • Ohrid
 • Kocani
 • Veles
 • Negotino
 • Gevgelija
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Agricultural unions
 • Craft unions
 • Associations
 • Chambers
 • Animal feed - additives & premixes
 • Agricultural Pharmacies (Fertilizers, Animal Feed, Pest Control Retail)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Unions


Sheep-breeders-Stogovo


 • Address : Dzhavid Ushtelenca b.b.
 • Place: Debar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

33 Stuba-Studena Bara


 • Address : bul.Oktomvriska Revolucija 58/3
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7435 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agricultural Combine (Zemjodelski Kombinat)


 • Address : Industriska 48
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Beli


 • Address : s.Gorni Podlog
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7496 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Lozovo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrostart


 • Address : s.Rezhanovce
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7431 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 13:00

Agrostart works as an importer, general agent and distributor in the Republic of Macedonia. Macedonia and successfully cooperates with more foreign companies for the production of mineral fertilizers, different types of concentrates, seeds for agricultural products.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1588165990_84.png?t=true&w=300&h=300

Association of Groving of Bukovka-Fungi (Zdruzenie na odgleduvaci na bukovka-Fungi)


 • Address : s.Gorno Lakocherej
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of Producers of Eco Food-Eko-Plod (Zdruzenie na proizvoditeli na eko hrana-Eko-Plod)


 • Address : Marshal Tito 200-a
 • Place: Gevgelija

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of Ruraleconomist of R.M. (Zdruzenie na agroekonomistite na R.M.)


 • Address : bul.Aleksandar Makedonski (Edvard Kardelj) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of farmers-Kumanovo


 • Address : Done Bozhinov 24
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Best Оf Prespa


 • Address : Carev Dvor b.b.
 • Place: Resen

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blagoja Kotlarovski


 • Address : 29-ti Noemvri 207
 • Place: Resen

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chamber of Skilled Crafts


 • Address : Panda Chesnova 4
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

Categories:

craft unions

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chamber of Skilled Crafts


 • Address : Goce Delchev 71
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chamber of Skilled Crafts


 • Address : Republikanska 46
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chamber of Skilled Crafts (Zanaetciska Komora)


 • Address : Bitpazarska, Stara Charshija 12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chamber of Skilled Crafts-Ohrid (Zanaetciska komora)


 • Address : Dejan Vojvoda 55-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chamber of Skilled Crafts-Stip (Zanaetciska komora)


 • Address : Vasil Glavinov 4-b
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chamber of Skilled Crafts-Veles(Zanaetciska komora)


 • Address : Dimo Hadzhi Dimov 23
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7467 км

Categories:

craft unions

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

East tobacco


 • Address : s.Tarinci
 • Place: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Новите работни места создадени од американските работодавци се зголемија за 517.000 во јануари. Растот на новите работни места е изненадувачки силен во услови ...
сите 63 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија, Димитар Ковачевски и директорката на УЈП Сања Лукаревска, денес беа во посета на компанијата ...
сите 70 | | | веќе видена

Со раст на нето-добивката, силна кредитна поддршка на населението и набизнис-секторот, како и со раст на бројот на клиенти и депозити, Стопанска банка ...
сите 79 | | | веќе видена

Министерот за економија, Крешник Бектеши, преку објава на „Фејсбук“ денес изнесе одредени тврдења во однос на домашниот пазар со природен гас кои што се ...
сите 75 | | | веќе видена

Земјите од ЕУ го прифатија предлогот на Европската комисија за ограничување на цените на руските нафтени деривати, објави денеска Ројтерс. Европските дипломати ...
сите 38 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel