Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Craft unions
 • Chambers
 • Associations
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Craft unions

Chamber of Skilled Crafts (Zanaetciska Komora)


 • Address : Bitpazarska, Stara Charshija 12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MEMCategories:

craft unions

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chamber of Skilled Crafts


 • Address : Panda Chesnova 4
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

Categories:

craft unions

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chamber of Skilled Crafts


 • Address : Goce Delchev 71
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chamber of Skilled Crafts


 • Address : Republikanska 46
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chamber of Skilled Crafts-Ohrid (Zanaetciska komora)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chamber of Skilled Crafts-Stip (Zanaetciska komora)


 • Address : Vasil Glavinov 4-b
 • Place: Stip
 • Distance: ≈10743 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chamber of Skilled Crafts-Veles(Zanaetciska komora)


 • Address : Dimo Hadzhi Dimov 23
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10727 км

Categories:

craft unions

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xylography Works Exebition (Izlozba na kopanicarski dela)


 • Address : Marshal Tito b.b.
 • Place: Negotino

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zanaetciska komora-Strumica


 • Address : Boro Dzhoni 6
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈10791 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Доставени три барања за финансиска поддршка за воведување на нови авиолинии до Министерството за транспорт и врски. Визер, Луфтханза и Аегеан Ерлајнс се ...
сите 39 | | | веќе видена

Втората фирма од Бугарија, „Актаел“, што учествуваше на неодамна завршениот јавен повик за набавка на природен гас, нема лиценца за работа во Македонија, туку ...
сите 52 | | | веќе видена

Војната во Украина изминатите месеци драстично ја поскапе и тоалетната хартија и другите видови хартија потребна во домаќинствата. Во продавниците ролната од ...
сите 9 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Успешно е реализирана иницијативата на Агенцијата за супервизија во осигурувањето за стипендирање на најдобрите дванаесет студенти од ...
сите 13 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel