Imalko

ParkingWi-Fi Zonë

  • Adresa: bul.Partizanski Odredi 167-b
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7420 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1524122354_6.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Ималко М
Imalko M është përfaqësues gjeneral për korporatën XELLA për Maqedoninë

YTONG – Brend botëror lider për blloqe ndërtimi dhe elemente nga gasbeton – AAC (Autoclaved Aerated Concrete). Marka e shekullit në Gjermani. l=0.09 W/mK

MULTIPOR – pllaka jo djegëse minerale term izoluese dhe rezitente ndaj presionit. Për izolim të brendshëm dhe të jashtëm. l=0.043 W/mK
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj