Center for Research and Policy Making (Centar za istrazuvanje i kreiranje politiki-CRPM)


  • Address : Cico Popovikj 6-2/9
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7426 км
Categories:

think-tanks


  • Fax: +389 2 3109932
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Време зa читање: 2 минути Шпаркасе Банка Македонија ги известува своите ценети клиенти пензионери дека пензиите за месец септември ќе се исплатат предвреме ...
сите 51 | | | веќе видена

Фитосанитарната инспекција на Република Српска во БиХ забрани увоз на пратка свежо грозје со потекло од Македонија, во износ од 20.730 килограми, поради ...
сите 10 | | | веќе видена

Просечна брзина за фиксен интеренет т.е кабловски интернет не постои, туку ги земаме за споредба податоците од договорите што ги потпишуваат граѓаните. ...
сите 5 | | | веќе видена

Само една рата им платиле на „Бетон“ фондацијата Св. Цар Константин и Македонската православа црква (МПЦ) за црквата која недоградена стои во центарот на ...
сите 5 | | | веќе видена

Повеќе пари преку дотации по основ на Персонален данок на доход и ДДВ од следната година ќе се слеваат во општинските каси. Владата предизборно стокми законски ...
сите 79 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel