Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Negotino
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Testing
 • Homology - centers
 • Auto registration, tags, & titles
 • Measuring instruments & equipment
 • Insurance companies
 • Measurement Equipment
 • Lightning Conductors
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Testing

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Lotrich


 • Address : Marshal Tito 274
 • Place: Negotino

Metrological products and services

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1707811832_81.jpg?t=true&w=300&h=300

MD auto tech/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AM Cert


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 21
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 13:00

AM CERT, part of the Automakedonia Group, owns three Stations for technical control and registration of motor vehicles

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1695123343_44.jpg?t=true&w=300&h=300

AM Cert


 • Address : 16-ta Makedonska Brigada 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Am Cert


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska), Staklara 202
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Automakedonija


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 21
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30 • Sat from 08:30 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Budo motors


 • Address : Alekso Demnievski 53
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7465 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CRC Certus


 • Address : Lepenec 10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7419 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CRC Certus


 • Address : Metodija Andonov Chento (Anton Popov) 15-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Conforma


 • Address : Nikola Parapunov 11-1/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Conforma


 • Address : Industriska zona Makedonka 10
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7490 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drivers Association -Glasshouse (Zdruzenie na vozaci-Slatkarnica)


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 180
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км
 • Пауза: Mon - Fri from 00:00 to 17:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drivers Association-Veles


 • Address : ASNOM (Mosha Pijade) 13
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7465 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drivers Union of Macedonia -Radishani (Sojuz na vozaci na Makedonija)


 • Address : Radishanska b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 00:00 to 19:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Emsa


 • Address : Industriska 28
 • Place: Negotino
 • Distance: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Technical Security-BMV (Tehnicka Sigurnost-BMV)


 • Address : bul.Sv.Kliment Ohridski 58-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vinilab


 • Address : 16-ta Makedonska Brigada 2-3/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

testing

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Време зa читање: 2 минути Комерцијална банка е прогласена за Најпосакуван работодавач во 2023 година во категоријата Банкарство и финансии од страна на ...
сите 34 | | | веќе видена

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 35 | | | веќе видена

Македонија оваа година според ММФ треба да ја заврши со раст на економија од 2,7 проценти, додека следната година со 3,7 отсто, а во 2026 - 3,5 проценти. ...
сите 66 | | | веќе видена

Транспарентните компании редовно ја известуваат јавноста за секоја промена што се случува во нивната структура. Особено вреди признание кога транспарентно се ...
сите 18 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel