Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kumanovo
 • Bitola
 • Tetovo
 • Prilep
 • Veles
 • Kocani
 • Kicevo
 • Strumica
 • Gostivar
 • Ohrid
 • Kavadarci
 • Kriva Palanka
 • Sveti Nikole
 • Stip
 • Struga
 • Probistip
 • Gevgelija
 • Radovis
 • Resen
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Driving schools (driver training & traffic schools)
 • Auto registration, tags, & titles
 • Automobile clubs & associations (aaa)
 • Car services (auto repair & service)
 • Automobile associations
 • Transportation Services
 • Road Tow Services (Towing)
 • Homology - Centers
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Driving schools (driver training & traffic schools)


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

Deiva


 • Address : bul.Jane Sandanski 86
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

„Учи со најдобрите, вози безбедно!“

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1605873403_7.png?t=true&w=300&h=300
ParkingInternet access24 hoursAirconditionedCards accepted

Auto School Mobiliti


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 51
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

Driving School Mobility has a variety of modern vehicles: Hyundai i10, Hyundai i30, Volkswagen Polo, Toyota Yaris, Suzuki Alto and Mazda 2 and 7 qualified team of professional instructors and lecturers.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1598351762_7.jpg?t=true&w=300&h=300

Dael Trans


 • Address : Boris Kidrich, s.Rusinovo 2
 • Place: Berovo
 • Distance: ≈7964 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

Авто Школата располага со три моторни возила за оспособување на кандидати за возачи од "Б„ категорија, како и со едно товарно возила за оспособување на кандидати за возачи од "Ц„ категорија.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601284035_72.jpg?t=true&w=300&h=300

ARDI


 • Address : bul.Makedonska Kosovska brigada 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

Кога станува збор за најдобрите часови за возење, ARDI е најдоброто решение за вас!

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580894316_07.png?t=true&w=300&h=300

AMSM AMD-Luboten


 • Address : V.S.Bato б.б.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 19:00 • Sat from 07:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Auto Kontrol M/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Florida


 • Address : Dervish Cara 28-А
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Golf-D


 • Address : Jane Sandanski 112/1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

M&B


 • Address : Ilirija, Zelen Pazar 18-К/2
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Momento


 • Address : Ilindenska 350
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

OG


 • Address : Marshal Tito 55 лок.3
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ora 2013


 • Address : 19-ti Noemvri 87
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Union


 • Address : Marshal Tito 136/1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uno Miralim


 • Address : Blagoja Toska 47/1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zebra


 • Address : Belichica 3
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

15 Januari


 • Address : Blazho Janushev 1
 • Place: Negotino
 • Distance: ≈7929 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AMD Kicevo-osposobuva


 • Address : Aleksandar Makedonski (Marshal Tito) 62
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AMD Kiro Burnaz


 • Address : bul.3-ta Makedonska Udarna Brigada 2
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7862 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 18:00 • Sat from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AMSM Avto Moto Sojuz na Makedonija


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 51
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

АМСМ денес е современа организација која обединува повеќе од 20 различни видови на услуги на едно место, секоја креирана за да Ви обезбеди безгрижни патувања.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1598351588_92.png?t=true&w=300&h=300

AMSM-AMD-Kicevo


 • Address : Magistralen pat б.б.
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AMd Lopen (AMD Lopen)


 • Address : Teodosie Paunov (29-ti Noemvri) 109
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7924 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ART


 • Address : Ilindenska 17
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7829 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Економските активности во ТИРЗ во 2021 година се највисоки досега од постоењето на Зоните, а со новиот концепт за привлекување на инвестиции воведен пред една ...
сите 49 | | | веќе видена

Малопродажните цени на бензините ЕУРОСУПЕР БС-95 и ЕУРОСУПЕР БС-98, се зголемуваат за 0,50 денари/литар, во однос на малопродажните цени утврдени со одлуката ...
сите 29 | | | веќе видена

Цената на електричната енергија на берзите долгорочно ќе се стабилизира од 80 до 120 евра за мегават час, но мислам дека цела 2022 година нема да ја поминеме ...
сите 42 | | | веќе видена

Најавата на Владата за легализирање на трговијата со криптовалути остави позитивен впечаток кај трговците со овие дигитални средства, кои сепак оставија ...
сите 28 | | | веќе видена

Македонскиот политичар Џевдет Хајредини, поранешен министер за финансии реагира на предлогот на поранешниот вицепремиер Кочо Анѓушев кој препорачува да се ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel