Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Swimming clubs
 • Swimming schools
 • Sports clubs, associations & federations
Повеќе филтриПомалку филтри

Swimming clubs по градови

Bitola Prilep Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Swimming clubs

Aleks-Delfini


 • Address : bul.Kocho Racin, Olimpiski bazen б.б.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Tue - Sun from 18:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marjan Sokolovski-Mane


 • Address : Mile Pop Jordanov 11/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orion


 • Address : bul.Kocho Racin б.б.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Tue - Sat from 18:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PK Mladost


 • Address : Elisie Popovski Marko 29
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Tue - Sun from 06:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PK Pingvin


 • Address : bul.Kocho Racin, Olimpiski bazen б.б.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sportsko muzicka akademija Zirafa


 • Address :
 • Place: Skopje

Categories:

swimming clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Swimming club Karposh


 • Address : Nikola Rusinski 3-б/2-14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

Categories:

swimming clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Markovi Kuli Trade (Markovi Kuli Trejd)


 • Address : Joska Jordanoski б.б.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 06:30 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Olimpik Bitola


 • Address : Vasko Karangeleski 64-2/3-47
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7479 км

Categories:

swimming clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Како компанија, ние веќе ја почнавме енергетската трансформација-конкретно во РЕК Осломеј. Како што може да се види, во тек е изградбата на нашата сопствена ...
сите 109 | | | веќе видена

Цените ќе растат во следниот период, а стабилизација се очекува од следната година. Вакви се очекувањата на Светска Банка, од каде прогнозираат дека оваа ...
сите 108 | | | веќе видена

Германските амбасадори од регионот ја посетија фабриката Дрекслмајер во Кавадарци. Дипломатите беа дочекани од менаџментот на Дрекслмајер и заедно направија ...
сите 10 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel