Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Stip
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Gostivar
 • Veles
 • Ohër
 • Strugë
 • Koçanë
 • Kërçovë
 • Manastir
 • Prilep
 • Vinicë
 • Radovis
 • Kavadar
 • Probistip
 • Gjevgjeli
 • Dellçevë
 • Mavrovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Supermarkete
 • Diskonte
 • Magazina për ushqim dhe për produkte të konsumit të gjerë
 • Qendra tregtare
 • 200 më të suksesshëm
 • Magazina
 • Minimarkete
 • Ushqim - Distribuim
 • Restorante Nga A Deri Në Zh
 • Virusit Korona
 • Pompa Benzine
 • Ushqim - Tregti Me Shumicë
 • Полициски Час - Достава На Храна И Намирници
 • Gastronomi - Pajisje
 • Vende Për Zbavitjen E Fëmijëve
 • Dorëzim I Ushqimit
 • Frigoriferë Industrial
 • Frigoriferë Dhe Ngrirës - Prodhim, Tregti, Pjesë Dhe Pajisje
 • Gift-Shop
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Supermarkete

Zhito Veles nr.48Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhito Veles nr.49


 • Adresa: 8 Shtatori 2 (Marshall Tito) f.Cashka
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 21:00 • D nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhito Veles nr.5


 • Adresa: 8 Shtatori 27 (Marshall Tito)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 21:00 • D nga 07:00 deri më 14:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhito Veles nr.50


 • Adresa: Pavllina Velanova 11
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 21:00 • D nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhito Veles nr.6


 • Adresa: Angell Mishev 28
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:30 deri më 20:30 • D nga 07:00 deri më 13:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhito Veles nr.8Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhito Veles nr.9


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 166
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 21:30 • D nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhito market nr.7


 • Adresa: Hristo Tatarçev 10-a (Marksova)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 21:30 • D nga 07:30 deri më 21:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zito Veles


 • Adresa: rr.1 nr.1, f.Petrovec
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7441 км

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zur


 • Adresa: Vollgogradska 7
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zur Market 1


 • Adresa: Rr.1 p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7444 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zur Market 10


 • Adresa: Hristo Smirnenski 21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zur Market 12


 • Adresa: Vlae 54
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zur Market 15


 • Adresa: Anton Popov 33
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zur Market 19


 • Adresa: Ivan Haxhinikolov 20 (Ratko Mitroviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7434 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zur Market 2


 • Adresa: Drachevska 45
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7434 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zur Market 20


 • Adresa: Rugjer Boshkoviq 3-A
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zur Market 21


 • Adresa: Gjorçe Petrov 1/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zur Market 3


 • Adresa: Przhino p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zur Market 4


 • Adresa: Venjamin Macukoski 12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 278 | | | веќе видена

Пазарот на криптовалути достигна вредност која е поголема од највредната компанија на планетата. Комбинираната вредност на сите валути во моментов изнесува ...
сите 39 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Даночната реформа започнува годинава, преку реализација на 13 цели и 40-тина активности и многу бројни подактивности од Акцискиот ...
сите 39 | | | веќе видена

Утре Уставниот суд повторно ќе расправа за иницијативата за оценка за уставноста и законитоста на член 163 став 3 од Законот за банки. Здружението на оштетени ...
сите 18 | | | веќе видена

Најголемата македонска ИТ компанија „Анхоч“, свечено го отвори својот нов ексклузивен салон, наречен Анхоч Action, со локација во Скопје Capitol Mall. На ...
сите 15 | | | веќе видена

Претпазливото управување со ризиците и соодветната регулативна рамка, усогласена со најдобрите меѓународни стандарди, му овозможија на банкарскиот сектор да ја ...
сите 58 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj