Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Supermarkete
 • Diskonte
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Supermarkete në Veles

Alfa market -drejtoria


 • Adresa: ASNOM 37 (Mosha Pijade)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7464 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa market 1


 • Adresa: Bellgradska 1-1/1
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 22:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa market 2


 • Adresa: Boris Trajkovski p.n. (Lleninova)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 22:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa market 4


 • Adresa: Boris Trajkovski 30-A
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 22:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa market 5


 • Adresa: Dimitar Vllahov 49
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 23:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa market 6


 • Adresa: Goce Dellçev 6
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 23:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kam Market - Veles


 • Adresa: 11 Tetori 17
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 22:00 • D nga 07:30 deri më 17:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kam market-Veles


 • Adresa: 8 Shtatori p.n. (Marshall Tito)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 21:30 • D nga 07:30 deri më 15:30

Kategoritë:

supermarkete, diskonte

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kit goKategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stokomak


 • Adresa: Alekso Demnievski 18
 • Vendi: Veles

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vemark


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 42/1
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 22:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhito Veles


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 100/4
 • Vendi: Veles

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhito Veles 51


 • Adresa: Arhiepiskop Mihail 156-a (Vlladimir Nazor)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhito Veles 53


 • Adresa: Ňîäîđ Łŕíĺâ 5
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 21:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhito Veles nr.14


 • Adresa: Kresnensko Vostanie 4 (Ivo Llolla Ribar)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 21:00 • D nga 07:00 deri më 13:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhito Veles nr.16


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 62
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 21:30 • D nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhito Veles nr.17


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 183
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 21:00 • D nga 07:30 deri më 20:30

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhito Veles nr.18


 • Adresa: Marshall Tito 22 f.Gradsko
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7486 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 21:00 • D nga 07:00 deri më 13:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhito Veles nr.3


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 104-b-11
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 21:30 • D nga 07:30 deri më 21:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

На првиот ден од двонеделното затворање сите угостителски објекти низ државата, како и рестораните и кафитериите во хотелите, мотели, хостели, пансиони и други ...
сите 194 | | | веќе видена

Пазарот на криптовалути достигна вредност која е поголема од највредната компанија на планетата. Комбинираната вредност на сите валути во моментов изнесува ...
сите 38 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 10 | | | веќе видена

На повикот за грантови за технолошки развој што го објави Фондот за иновации и технолошки развој (ФИТР), најголем дел се компании кои првпат конкурираат. Од ...
сите 64 | | | веќе видена

Најголемата македонска ИТ компанија „Анхоч“, свечено го отвори својот нов ексклузивен салон, наречен Анхоч Action, со локација во Скопје Capitol Mall. На ...
сите 15 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Даночната реформа започнува годинава, преку реализација на 13 цели и 40-тина активности и многу бројни подактивности од Акцискиот ...
сите 39 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj