Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gjevgjeli
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Supermarkete në Gjevgjeli

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Extra market


 • Adresa: bul.Gevgelija 18
 • Vendi: Gjevgjeli

Екстра Маркет маркетите со 3 локации во Гевгелија и 1 локација во с.Негорци, овозможуваат најголем избор на производи со најдобри цени.

Kategoritë:

supermarkete

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1608301867_29.png?t=true&w=300&h=300

Alldi-M Plus


 • Adresa: Goce Dellçev 2-v
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7552 км

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kam Market-Gjevgjeli


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko p.n.
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7552 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 22:00 • D nga 07:30 deri më 17:00

Kategoritë:

supermarkete, diskonte

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kit-go Marketi


 • Adresa: Mareshali Tito 99
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ruse


 • Adresa: Vodenska 9
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7552 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 22:00 • D nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sollun 53 market


 • Adresa: Talja Bikova 12
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

Kategoritë:

supermarkete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Како што и најави, Владата го подготви и го достави до Собранието законското решение со кое ќе им го отвори патот на фирмите оваа година да го зголемат ...
сите 37 | | | веќе видена

Утре Уставниот суд повторно ќе расправа за иницијативата за оценка за уставноста и законитоста на член 163 став 3 од Законот за банки. Здружението на оштетени ...
сите 21 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj