Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Скопје
  • Струга
  • Куманово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

  • Стиропор
  • Градежни материјали
  • Фасади - материјали и изведба
  • Термоизолација
  • Градежни материјали за изолација
  • Стоваришта
  • Изолациски Материјали
  • Ѕидна Изолација
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Стиропор

Пофикс


  • Адреса: Деребој б.б., п.фах 39
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7395 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 17:00 • Саб од 07:00 до 14:00

PO FIX е современа фабрика за производство на високо квалитетни материјали од областа на градежништвото.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569226873_43.png?t=true&w=300&h=300

Балкан груп


  • Адреса: 11-ти Ноември 116
  • Место: Куманово
  • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бау Маркет Инженеринг


  • Адреса: Маршал Тито 118
  • Место: Струга
  • Оддалеченст: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Данте декор


  • Адреса: Христо Татарчев 13/9
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7429 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Домино Декор


  • Адреса: бул.Никола Карев б.б. (Југославија)
  • Место: Скопје
  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 16:30 • Нед од 08:30 до 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Инг Лули Певалит


  • Адреса: с.Ливада
  • Место: Струга
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мега декор


  • Адреса: Индустриска зона, Ивани дол
  • Место: Кичево

Дејности:

лајсни, стиропор

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фрагмат-мак


  • Адреса: Индустриска зона б.б., нас.Карпош
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7436 км
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 15:00

Фрагмат-мак е словенечко-македонска компанија која се занимава со производство на EPS (експандиран полистирен) - стиропор.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1415113728_46.jpg?t=true&w=300&h=300

Цети-Ас Компани


  • Адреса: Бул.Македонско-Косовска Бригада 3-34
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

1001 Груп


  • Адреса: с.Делогожда
  • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 56 | | | веќе видена

Интернациoнален картичен систем АД Скопје преку Македонска Берза објави ревидиран финансиски извештај за периодот 01.01.-31.12.2019 година. Во периодот од ...
сите 24 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи