Пребарувањето е оптимизирано за Скопје

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Струга
 • Прилеп
 • Струмица
 • Битола
 • Гевгелија
 • Кочани
 • Велес
 • Тетово
 • Куманово
 • Виница
 • Крива Паланка
 • Штип
 • Дебар
 • Неготино
 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Градежништво - завршни работи
 • Градежни фирми и претпријатија
 • Гипс-картон - изведба
 • Фасади - материјали и изведба
 • Молерофарбарски услуги
 • Ентериер - Уредување И Реновирање
 • Градежни Материјали
 • Електроинсталации
 • Високоградба
 • Проектирање (Проектантски Бироа)
 • Водовод И Канализација - Проектирање И Изведба
 • Хидроизолација
 • Подови - Изработка
 • Браварија - Фирми
 • Малтер И Малтерисување
 • Гипс-Картон
 • Недвижности - Трговија
 • Инженеринг
 • Огради - Изработка И Трговија
 • Тавани (Спуштени) - Изведба
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Градежништво - завршни работи


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ПаркингЈавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Фасилити Менаџмент Сервицес


 • Адреса: Филип Втори Македонски 3, кат 3 (Васил Аџеларски)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈695 м
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Фасилити Менаџмент Сервицес е друштво кое се занимава со целокупно финансиско управување на имоти и комерцијални објекти, нивно техничко одржување, одржување хигиена со професионални машини и ефикасни средства, хемиско одржување на климатизациски и вентилациски уреди, вклучувајќи и реновирање и преуредување на деловни простории.

Работиме 6 дена во неделата

Гипс пром


 • Адреса: Даме Груев 49
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈108 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00 • Саб од 10:00 до 15:00

• Градежни услуги • Внатрешно и надворешно уредување и реновирање • Изградба на сите видови градежни работи на секаков вид објекти..


Алфа Плус Проект


 • Адреса: Мите Богоевски 7/18
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈4.66 км

Амг Електрик 2015


 • Адреса: ул.2 бр.4 с.Мралино
 • Место: Скопје

Ангел комерц


 • Адреса: Христо Татарчев 16/10 (Сава Ковачевиќ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.27 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

-Покривање на кровови настрешници и тенди -Изведба на индустриски објекти и хали од метални конструкции -Завршни работи во градежништво -Градежна браварија

Арт-Мас Гроуп


 • Адреса: ул.10 бр.39, с.Сарај
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈8.97 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Атлас недвижности


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 37 лок.7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.55 км
 • Работно време: Пон - Чет од 09:00 до 17:00 • Пет од 09:00 до 18:30

АБ-Монтинг


 • Адреса: Антон Попов 31 лок.1 (Огњан Прица)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.70 км

Бекамент


 • Адреса: Јадранска магистрала 250 (Качанички пат)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈6.06 км

Ботомонт


 • Адреса: Мите Богоевски 7/20
 • Место: Скопје

ББ Инженеринг


 • Адреса: ул.16 бр.6, Волково
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈8.11 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

ББ Инженеринг е компанија чија главна дејност е планирање, дизајнирање, проектирање и крајно изведување на сите видови објекти.

Вилукс


 • Адреса: Темко Попов 29
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈4.70 км

Героскар


 • Адреса: ул.624 б.б. Автокоманда
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.20 км

Гого


 • Адреса: Ромен Ролан 7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9.79 км


Рокот за пријавување на е-Персонален данок тече и остануваат уште десетина дена. Управата за јавни приходи (УЈП) денеска ги повика граѓаните кои не ја ...
сите 35 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи