Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Скопје
  • Тетово
  • Гостивар
  • Кичево
  • Куманово
  • Битола
  • Струга
  • Струмица
  • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

  • Градежни материјали за изолација
  • Градежни материјали
  • Фасади - материјали и изведба
  • Изолациски материјали
  • Градежни фирми и претпријатија
  • Термоизолација
  • Ѕидна Изолација
  • Гипс-Картон
  • Хидроизолација
  • Бои И Лакови - Трговија
  • Тавани (Спуштени) - Изведба
  • Лепила - Производство И Трговија
  • Гипс И Производи Од Гипс
  • Гипс-Картон - Изведба
  • Лајсни
  • Тули - Производство И Трговија
  • Молерски Материјали И Опрема
  • Шиндра
  • Цемент И Производи Од Цемент
  • Паркет - Трговија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Градежни материјали за изолација


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноДостава

Пофикс


  • Адреса: Деребој б.б., п.фах 39
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7822 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 17:00 • Саб од 07:00 до 14:00

PO FIX е современа фабрика за производство на високо квалитетни материјали од областа на градежништвото.


Б-Роофинг


  • Адреса: Индустриска зона Боговиње
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км
  • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 16:00

Б-Роофинг е компанија која е застапник за познатата фирма БАУДЕР од Германија, водечкиот меѓународен производител на градежни материјали.

Гацафери


  • Адреса: с.Боговиње
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7822 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 18:00

Ерјони


  • Адреса: с.Порој
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00

Еуро-гипс фикс


  • Адреса: Иво Лола Рибар 208
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 18:00

Еуро-гипс фикс е компанија која нуди материјали за сите градежни работи како малтерисување, изведба на фасади и многу други декорации.

НБ Компани


  • Адреса: Илинденска б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

НБ Компани е компанија која се занимава со изградба на различни видови згради, како што се кули, хотели, домување, индустриски сали, ресторани.

Путзпласт


  • Адреса: с.Џепчиште
  • Место: Тетово
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 17:00

Хилдин Комерц


  • Адреса: с.Желино
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7828 км
  • Работно време: Пон - Сре , Чет , Саб - Нед од 08:00 до 16:00

Акустик-дизајн


  • Адреса: Борис Трајковски б.б., п.фах 25 (Првомајска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7860 км

Албан груп


  • Адреса: Седек Костоски 47
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7829 км
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 18:00

Алфа импорт


  • Адреса: Источна Индустриска зона б.б., Маџари
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7857 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Алфа импорт е компанија чија главна дејност е увоз, продажба и дистрибуција на големо со висококвалитетни градежни материјали.


Малите и средни претпријатија во Северна Македонија се еден од клучите двигатели на економијата. Нивниот раст и развој директно придонесува за позитивни ефекти ...
сите 34 | | | веќе видена

Бордот на извршни директори на Групацијата Светска банка ја одобри денеска четиригодишната рамка за партнерство која има за цел поддршка за побрз, сеопфатен и ...
сите 13 | | | веќе видена

Би сакале да ја информираме јавноста дека на листата на анализите кои ќе се издаваат со дозволата за работа сега се достапни нови лабораториски анализи, кои за ...
сите 6 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи