Балкан груп

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: 11-ти Ноември 116
  • Место: Куманово

  • Телефон 2: 070 830024
  • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1582121358_53.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Изведуваме фасади за згради и куќи со врвен квалитет.
повеќе
Слика од локација

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи