Sport Inn Centar

ParkingE lejuar për kafshë përkedhëseWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreFitnesSpa Qendër

  • Adresa: Istarska 33/1 lok.1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7853 км

  • Telefon 2: 078 700070
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:30 deri më 21:00
    Sh nga 10:00 deri më 21:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1431086352_94.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Qendra jonë është dizajnuar të jetë baza në të cilët do të krijoni formën e dëshiruar dhe përgatitjen fizike. Baza prej çeliku në Sport Inn është e shumëllojshme, duke filluar nga ato që për herë të parë hasen me procesin e stërvitjes, deri tek sportistët profesionist që përgatiten për manifestime sportive dhe kanë kërkesa specifike për stërvitje dhe program. Pa dallim se cila është arsyeja dhe niveli juaj, Sport Inn është vendi ku mundet së bashku të filloni historinë tuaj sportive dhe vend ku mund të ndjeheni si në shtëpi.

Ne krenohemi me shërbimin që ofrojmë dhe ajo fillon nga moment kur do fusni këmbën në Sport Inn dhe procesi juaj i stërvitjes kurrë nuk mbaron. Përdorim teknikat më inovative dhe progresive dhe program për stërvitje, që në thelb është multidisiplinor.
Asnjë detal nuk është lënë mënjanë në Qendrën Sport Inn, nga klimatizimi dhe ventilimi i përkryer nga AIRCON deri tek dyshemeja speciale sportive, e cila është antibakteriale dhe e dizajnuar të ofrojmë deri 45% zbutje dhe amortizim të goditjes, minimalizim të sforcimit dhe zvogëlim të mundësisë për lëndime nga fërkimi gjatë rënies eventuale.

Sport Inn është qendra Spinning® e parë, e vetme, zyrtare dhe e certifikuar në Republikën e Maqedonisë. Biçikletat Spinner® kanë gjeometri, mbajtje dhe rezistencë si dhe biçikletat cilësore grand-tur. Programi Spinning® është i përshtatshëm për të gjithë dhe trajnerët tanë Spinning® të certifikuar do t'ju drejtojnë, motivojnë dhe çojnë drejt rezultateve të dëshiruara.
Në fund mund të pendoheni për shanset që ju janë ofruar dhe nuk i keni shfrytëzuar, personi që jeni frikësuar të bëheni dhe të gjitha ato vendime për të cilat jeni menduar shumë gjatë.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Slackfit

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Yoga

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Small Group Training

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Semi-Private Training

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Personal Training


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj