Agens + Kamini  • Telefon 2: 071 332265
  • Faksi: 02 2467924
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:0012%save
5%save
Retail Price - VAT Included:4.944 MKD4.697 MKD

Inox flexible tube F250

20%save
Retail Price - VAT Included:500 MKD400 MKD

GLASSDYM - Doctor for chimneys

18%save
Retail Price - VAT Included:550 MKD450 MKD

Течност за ложиште 700ml

15%save
Retail Price - VAT Included:18.540 MKD15.759 MKD

VIOTTA

10%save
Retail Price - VAT Included:5.253 MKD4.728 MKD

Set AK-257

7%save
Retail Price - VAT Included:25.956 MKD24.139 MKD

Electric fireplace / wood

5%save
Retail Price - VAT Included:3.090 MKD2.936 MKD

Inox flexible tube F180

Retail Price - VAT Included:2.472 MKD

Termo IZOL

Retail Price - VAT Included:1.236 MKD

Termo IZOL

Retail Price - VAT Included:1.483 MKD

Оџак Ф80 за пелети - 1m

Retail Price - VAT Included:1.051 MKD

Оџак Ф80 за пелети - 1m

Retail Price - VAT Included:1.051 MKD

Оџак Ф80 за пелети - 1m

Retail Price - VAT Included:27.810 MKD

Heating exchanger

Retail Price - VAT Included:1.730 MKD

Ventilation grilles

Retail Price - VAT Included:1.545 MKD

Ventilation grilles


Shikoni prodhimet tona në

Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

ParkingTransport publikPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Tehno Auto


  • Adresa: bul.Jane Sandanski 9-A lok.16
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7854 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:30

Tehno Auto është një kompani aktiviteti kryesor i së cilës është shitja, dizajnimi dhe ekzekutimi i të gjitha llojeve të sistemeve në fushën e ajrit të kondicionuar, ngrohjes, ftohjes dhe ventilimit.

Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj