Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Превоз на патници - минибуси и автобуси
 • Транспорт - меѓународен
 • Испорака на пратки
 • Шпедиции
 • Автобуски Превоз
 • Брза Пошта
 • Превоз (Транспорт) И Превозни Услуги - Индивидуалци
 • Логистика
 • Камиони И Други Товарни Возила - Превоз
 • Автобуски Линии
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Шпедиција - царинска во Охрид


Атлас турс


 • Адреса: Кочо Рацин 47
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Благлес


 • Адреса: Корабица, Лескоец 10
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10734 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Брза пратка


 • Адреса: 7-ми Ноември 254
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10736 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Галеб


 • Адреса: Питу Гули 4
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ген Пром


 • Адреса: Карпош Војвода 8/1-а
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Два галеба


 • Адреса: ул.130 10
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10734 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дебарца Експрес


 • Адреса: Караорман б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10723 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Деј комерц


 • Адреса: 15-ти Корпус 152
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Деко Транспорт


 • Адреса: Сатеска 37
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10734 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дени Интернационал


 • Адреса: с.Косел
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Диба трејд


 • Адреса: с.Косел
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ѓоко Компани


 • Адреса: 28-ми Август 50
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10734 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еуро Карго Логистик


 • Адреса: Наум Охридски б.б.
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Заче Транс Шпед


 • Адреса: Абас Емин 2
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ина П Компани


 • Адреса: Момчило Јорданоски 42
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Интер Логистик


 • Адреса: Наум Охридски б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10738 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

СДС ја зголеми цената на струјата за компаниите за 2.5 пати, сега плаќаат 8 ма најскапа струја во Европа, а јас кога го водев ЕЛЕМ струјата беше 4 та ...
сите 254 | | | веќе видена

Ценовното „цунами“ кое според економистите треба од есенва да покажува знаци на постепено слабеење, значително го погоди животниот стандард на Македонците. ...
сите 135 | | | веќе видена

Светска банка во својот најнов извештај предупреди дека економијата на земјава може да влезе во фаза на стагфлација. Во тој документ за следните неколку години ...
сите 30 | | | веќе видена

Здружението на слепи лица од Битола додели благодарница за СН Осигурителен Брокер АД Битола како општествено одговорна компанија. Ова следи откако со поддршка ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи