Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Струмица
 • Прилеп
 • Штип
 • Кавадарци
 • Битола
 • Неготино
 • Охрид
 • Валандово
 • Делчево
 • Виница
 • Велес
 • Свети Николе
 • Тетово
 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Земјоделски производи - трговија
 • Овошје - преработка, производство и трговија на големо
 • Зеленчук - производство, преработка и трговија
 • Брашно-производство и трговија
 • Ѓубрива - природни и вештачки
 • Сточна Храна - Трговија
 • Земјоделски Аптеки
 • Добиток - Одгледувачи И Трговија
 • Житни Култури - Одгледувачи
 • Сточна Храна - Фабрики И Млинови
 • Превоз (Транспорт) И Превозни Услуги - Фирми
 • Фарми
 • Кеси И Вреќи
 • Земјоделски Репроматеријали
 • Зрнести Производи
 • Млеко И Млечни Производи
 • Кондиторски Производи
 • Извозници
 • Градежни Фирми И Претпријатија
 • Исо Стандардизирани Фирми
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Земјоделски производи - трговија


Жи-жа


 • Адреса: Железничка 22/11
 • Место: Тетово

Љуми-БЈ


 • Адреса: с.Гургуница, Бервеница
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7839 км

Агродивис


 • Адреса: с.Лакавица б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7929 км

Агроинвест


 • Адреса: Орде Чопела б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7898 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 15:00

Агрос


 • Адреса: Даме Груев К-3/3
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Агрос 1


 • Адреса: 15-ти Корпус 27
 • Место: Охрид
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Агрос 2


 • Адреса: Гоце Делчев 109
 • Место: Струмица

Агротеск


 • Адреса: бул.3-та Македонска Бригада 21/10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км

Агро калем


 • Адреса: с.Тимјаник
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7930 км

Агро плус


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 153 мезанин 1 и 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7847 км

Агро Гурмеш


 • Адреса: ул.1 бр.64 , с.Јурумлери
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7862 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 15:00

Агро Гурмеш e компанија која се занимава со производство и дистрибуција на зеленчук и овошје на големо.

Агро Ивана


 • Адреса: Божин Николовски-Силни 30
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7857 км

 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи