Пребарувањето е оптимизирано за Скопје

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Охрид
 • Тетово
 • Битола
 • Прилеп
 • Штип
 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Рент а кар агенции
 • Туристички агенции
 • Превоз на патници - минибуси и автобуси
 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Авионски билети
 • Автобуски Билети
 • Комбиња - Изнајмување
 • Такси Компании
 • Автомобили - Половни
 • Апартмани И Приватни Соби - Изнајмување
 • Автомобилски Куќи И Салони
 • Автобуски Превоз
 • Ресторани
 • Хотели
 • Агенции За Недвижности
 • Бензински Пумпи
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Рент а кар агенции


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиХотел со 4 ѕвезди

Хотел Салида


 • Адреса: Иво Лола Рибар б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈75 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Хотелот Салида е лоциран во јужниот дел на градот Прилеп. Ви нуди максимална удобност која ќе ги задоволи сите Ваши потреби.

Рент а кар Скопје


 • Адреса: Мирче Ацев 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈496 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 14:00

Skopje Rent a Car е компанија специјализирана за изнајмување коли и транспорт сервиси, основана во 2016 година.


Абд Рент


 • Адреса: ул.168 бр.1-А
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.65 км

Авис


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј 13 (М.Х.Јасмин)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈629 м
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00 • Саб од 09:00 до 15:00

Авис


 • Адреса: Меѓународен аеродром Скопје
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈17 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 22:00

Алфа рент


 • Адреса: Петровец-Аеродром
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈17 км

Ап & Го


 • Адреса: ул.54 бр.31 Маџар Маало
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.23 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

АБЦ Рент а кар турс


 • Адреса: Филип Втори Македонски 2 (Васил Аџеларски)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈446 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

А1 Сервис


 • Адреса: ул.1737 бр.32/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈665 м
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Балкан рент а кар


 • Адреса: Владимир Полежиновски 30-Б/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.40 км

Глобал Рент а Кар


 • Адреса: Андреа Зограф 10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈8.04 км

Голд кантри


 • Адреса: Бул.Јане Сандански 82/1-24
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈3.10 км

Далас-Кар


 • Адреса: Тодор Чангов 51 бр.21
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈4.94 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Димико трејд


 • Адреса: Лондонска 2/3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈3.35 км

Домино тим кар


 • Адреса: бул.3-та Македонска бригада 31-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.02 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

Мапа

Дали „најбезбедните банки во светот“ ја губат довербата на клиентите? Поради што се поголем број на луѓе ги подигнуваат своите пари и ги сместуваат во приватни ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи