Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Струмица
 • Кавадарци
 • Битола
 • Гевгелија
 • Ресен
 • Велес
 • Штип
 • Струга
 • Прилеп
 • Радовиш
 • Охрид
 • Кочани
 • Тетово
 • Берово
 • Гостивар
 • Свети Николе
 • Валандово
 • Куманово
 • Богданци
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Овошје - преработка, производство и трговија на големо
 • Зеленчук - производство, преработка и трговија
 • Земјоделски производи - трговија
 • Ајвар - зимница
 • Сосови и туршија - производство и трговија
 • Печурки - Трговија И Преработка
 • Магацини
 • Печурки - Откуп - (Шумски)
 • Зрнести Производи
 • Превоз (Транспорт) И Превозни Услуги - Фирми
 • Храна - Производство
 • Печурки - Откуп - (Култивирани)
 • Магацини За Храна И Производи За Широка Потрошувачка
 • Храна - Трговија На Големо
 • Кондиторски Производи
 • Брашно-Производство И Трговија
 • Мед - Производство И Трговија
 • Ладилници - Индустриски
 • Пијалаци - Безалкохолни - Производство
 • Дисконтни Центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Овошје - преработка, производство и трговија на големо


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

Атлантик ДООЕЛ


 • Адреса: Јадранска магистрала 103 (Качанички пат)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10435 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 18:00

Атлантик откупува, увезува и извезува свежо овошје и зеленчук. Откупот се врши на големо и мало.


Агронимекс


 • Адреса: Илинден 22
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈10485 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 14:00 • Саб од 07:00 до 12:00

Биби & Цани


 • Адреса: Мехмет Паша Дерала б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈10421 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Аграр Ко


 • Адреса: Гошо Виќентиев 23
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10486 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Агровита Сим


 • Адреса: с.Големо Коњари
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Агролозар


 • Адреса: с.Хамзали, Босилово
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10541 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Мапа

Стопанската комора на Македонија оценува дека е дојдено времето кога треба прашањето за владеење на правото во земјава да биде предмет на разгледување и од ...
сите 6 | | | веќе видена

Странски инвеститори во земјава и посебно компаниите германски инвестиции се оптимисти во однос на тоа како ќе се одрази техничката рецесија на германската ...
сите 43 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи