Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Mavrovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Shëndetësi në Mavrovë

D-r Kostadinov Tome


 • Adresa: Partizanska 2/2
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7929 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Lupco Sokollov


 • Adresa: Velko Vllahovik 9
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7929 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Olivija


 • Adresa: Veljko Vlahoviq 9
 • Vendi: Mavrovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Mirçev


 • Adresa: Marshall Tito 117/2
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7929 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Galmedikus


 • Adresa: Nikolla Petrov 2
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7929 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hipokrat/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medikor


 • Adresa: Jane Sandanski 3
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7929 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Ma , Enj nga 08:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ma , Enj nga 13:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ova Medika


 • Adresa: Femo Kulakov 15/4
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7929 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Atanas


 • Adresa: Velko Vllahoviq 13
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7929 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Si Medikal


 • Adresa: Vellko Vllahoviq 9
 • Vendi: Mavrovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Да го одржиме балансот во услови на најголемата здравствено-економска криза со којашто се соочил светот досега беше многу тешко и бараше голем напор, но ...
сите 56 | | | веќе видена

Најпопуларната криптовалута во светот - биткоин, вчера утрото повторно се приближи до магичната граница од 50 000 долари. Околу 10 часот, оваа дигитална ...
сите 23 | | | веќе видена

„Корона чао“ порача скопската кондиторска индустрија „Европа“ која лани во вонредни услови на стопанисување оствари раст на приходите кои надминаа 13 милиони ...
сите 78 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj