Sharri

ParkingWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javë


  • Telefon 2: 044 377490
  • Orari i punës: Ha - D nga 11:00 deri më 23:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1412576389_03.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Një restorant peshku shumë i bukur në shpatet e malit të Sharrit.
Në lartësi prej 1300 metra mbi detin, shumë afër fshatit Lisec, keni mundësi në ajër e pastër të shijoni dhe specialitetet shumë të shijshme të restorantin Shari

Vend i përkryer në çdo kohë të vitit, për takime familjare dhe biznesi, me një oborr shumë të bukur, ku fëmijët mund të kënaqen duke luajtur me kafshët shtëpiake që e zbukurojnë oborrin.
Një ofertë e pasur peshku troftë, por dhe të gjitha specialitetet e tjera të mishit si dhe kafshë të egra.

Na vizitoni dhe bëhuni pjesë e natyrës, duke u kënaqur në ushqimet e shijshme që posaçërisht për ju, kuzhinierët tanë do t'i përgatisin.

Ju mirëpresim!!!
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj