Ritam trade

6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : Kozle 91 лок.2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7849 км

  • Fax: +389 2 3222519
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00
    Sat from 09:00 to 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/402d8597002063307f15f4ad4b161328.jpg?t=true&w=300&h=300


Photo of Location
Касетираните плафони најдоа широка примена во изградбата на деловни и трговски објекти. Овие плафони овозможуваат најфлексибилен пристап на инсталација над спуштениот плафон во сите фази на користење на објектот. Широкиот избор на дезени, материјали и димензии даваат бескрајни можности на проектантите и корисниците во обликувањето на ентериерите.

Доколку имате потреба Вашиот простор да го оплемените или реновирате со нашата понуда ви стоиме не располагање и со изведба и продажба на плафони од минерални, гипсани, метални или дрвени плочи на водечките европски производители. За сите видови плафони поседуваме сертификати за квалитет звучна апсорпција и противпожарна заштита.
more
Retail Price - VAT Included:399 MKD

Германски ламинат

Retail Price - VAT Included:1.505 MKD

Трослоен паркет Oak Golden 13,2 мм

Retail Price - VAT Included:1.500 MKD

Трослоен паркет 14мм

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Lexan

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Lexan

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Ceilings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Ceilings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Wooden ceilings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Metal ceilings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Mineral ceilings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Isolation

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Isolation

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Isolation


See our products at
Photo of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel