Ritam trade

6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned


  • Fax: +389 2 3222519
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00
    Sat from 09:00 to 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/402d8597002063307f15f4ad4b161328.jpg?t=true&w=300&h=300


Photo of Location
Во нашата понуда на подови ќе пронајдете и повеќе видови на класични паркети (бука, храст, јасен...) од врвни странски производители.

Готови паркети, стругани, лакирани, се местат на клик систем од светски познатите производители TARKETT и BARLINEK кои може да бидат поставени со лепење за подлогата или без лепење на клик систем, како пливачки под. Имаат дебелина од 14 мм, неколкупати лакирани со специјален лак и отпорни на uv зрачење. Според изгледот на површината се делат на триламелни и едноламелни, може да бидат без или со оборени ивици.

Пвц подовите се подни облоги кои се состојат од пет слоеви-долен, компактен слој кој обезбедува додатна цврстина на производот, пенаст слој со помош на кој се обезбедува звучна и топлотна изолација,компактен слој кој не дозволува промени во димензиите и изгледот на подовите, горен пенаст слој кој дава потребна еластичност и заштитен слој кој е додатна заштита од абење, а ја зголемува отпорноста до 7 пати. Комбинациите на боја, дезен, различните димензии и облици на плочи, со изглед на камен, дрво, сјајни, мат... ќе ги задоволат вкусовите и на најпребирливите купувачи.

Во нашата понуда имаме пвц подови за домашна и комерцијална употреба од реномираниот производител tarkett.
more
Retail Price - VAT Included:399 MKD

Германски ламинат

Retail Price - VAT Included:1.505 MKD

Трослоен паркет Oak Golden 13,2 мм

Retail Price - VAT Included:1.500 MKD

Трослоен паркет 14мм

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Lexan

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Lexan

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Ceilings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Ceilings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Wooden ceilings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Metal ceilings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Mineral ceilings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Isolation

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Isolation

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Isolation


See our products at
Photo of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel