Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Stip
 • Probistip
 • Kocani
 • Kavadarci
 • Kumanovo
 • Strumica
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Retired people (pensioners) - associations
 • Associations
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Retired people (pensioners) - associations

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Association of Pensioners-Tetovo (Zdruzenie na penzioneri-Tetovo)


 • Address : ul.120 b.b.
 • Place: Tetovo
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of Invalidi"s Penzioners--Kisela Voda


 • Address : Boris Trajkovski b.b., baraka 10/8 (Prvomajska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of Labour Invalids


 • Address : Kuzman Josifovski 12
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of Pensioners (Zdruzenie na penzioneri)


 • Address : Planinska 24
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of Pensioners of the municipality Probistip (Zdruzenie na penzionerite na opstina Probistip)


 • Address : Planinska 24
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of Pensioners-Gorce Petrov


 • Address : Gorce Petrov 12-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7419 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of Pensioners-Karpos (Zdruzenie na penzioneri-Karpos)


 • Address : Bagdadska 7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of Pensioners-Kisela voda (Zdruzenie na penzioneri-Kisela Voda)


 • Address : Ivan Kozarov 24 lok.50
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of Pensioners-Pehcevo


 • Address : Industriska 1
 • Place: Pehcevo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of Pensioners-Saraj (Zdruzenie na penzioneri-Saraj)


 • Address : Gorce Petrov 12-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7419 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of Pensioners-Taftalidze (Zdruzenie na penzioneri-Taftalidze)


 • Address : Ivan Agovski 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Community of Pensionary-Stip (Zdruzenie na penzioneri-Stip)


 • Address : Josif Kovacev b.b.
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Comunal Association of Pensioners


 • Address : Marsal Tito b.b.
 • Place: Demir Hisar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Comunal Association of Pensioners- Gazi Baba


 • Address : Jani Lukrovski 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Comunal Association of Pensioners-Negotino


 • Address : Hristo Botev 2
 • Place: Negotino
 • Distance: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Federation of Associations of Pensioners of Macedonia (Sojuz na zdruzenija na penzionerite na Makedonija)


 • Address : bul.Koco Racin 14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 12:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klub na penzioneri


 • Address : Edvard Kardelj b.b., s.Krivogastani
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7460 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 17:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pension Union-Demir Kapija (Zdruzenie na penzioneri-Demir Kapija)


 • Address : Marsal Tito b.b.
 • Place: Demir Kapija

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pension Union-Gostivar (Zdruzenie na penzioneri-Gostivar)


 • Address : Major Cede Filipovski 17
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7402 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pensioner


 • Address : Mladinski kej b.b.
 • Place: Berovo
 • Distance: ≈7539 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Смислено сценарио за пропаст на банката, кое се кроело неколку месеци наназад за да можат блиски луѓе да си ги повлечат парите од Еуростандард. Но и избрзана ...
сите 51 | | | веќе видена

Пензионерите, лицата кои земале плата преку Еуростандард, како и примателите на социјален и детски додаток, ќе мора да си отворат сметки во друга банка, каде ...
сите 300 | | | веќе видена

Трите земји од регионот на југоисточна Европа забележаа историски падови на брутодомашниот производ во последниот квартал поради пандемијата на коронавирусот. ...
сите 80 | | | веќе видена

По реакциите на граѓаните дека не добиваат редовно сметки за струја, но затоа им се наплаќаат долгови, од ЕВН топката ја префрлаат на Македонски пошти, од каде ...
сите 38 | | | веќе видена

За Британците Македонија е најевтина земја во Европа, сосе кафе, теретана и деловен ручеk. Македонија е најевтината земја во цела Европа за Британците да се ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel