Association of Pensioners of the municipality Probistip (Zdruzenie na penzionerite na opstina Probistip)


  • Address : Planinska 24
  • Place: Probistip
  • Distance: ≈7475 км

  • Telephone 2: +389 78 722037
  • Fax: +389 32 483144
  • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Нема да има никакви измени во цената на парното греење. Иако топланите Исток и Запад на Топлификација одат во рацете на Чифлиганец, од РКЕ велат, граѓаните да ...
сите 37 | | | веќе видена

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 62 | | | веќе видена

Во фокусот на вториот панел на денешната агенда на Социо-еколошкиот форум Скопје 2021 беше зелената транформација како основа за заздравување на светската ...
| | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel