Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - bistro
 • Restorante nga a deri në zh
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Ushqim i shëndetshëm - shitore
 • Hotele
 • Restorante - Pabe
 • Restorante - Piceri
 • Restorante - Turke
 • Lounge Bars
 • Mehane
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - bistro

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Edno Mesto


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

Family friendly bistro që do të përpiqet t’i kënaqë të gjitha shijet dhe shqisat

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1692952400_81.jpg?t=true&w=300&h=300

Fit fakotri


 • Adresa: Dimo Gavrovski Kara 90
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Barbakan Fud


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bella Kuka


 • Adresa: Dimitar Ilievski Murato (Boris Kidriç) 20
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bistro Maestro


 • Adresa: Kej Dimitar Vllahov 4-2/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bistro Shkup


 • Adresa: Makedonia 41
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bistro food & drinks


 • Adresa: Qemal Sejfulla 2-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bistro zdravo zhivo-bezglutenska hrana


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 63
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 12:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bruklinski


 • Adresa: Orce Nikollov 75
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00 • Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dime Vokri


 • Adresa: Vasko Karangelleski 41-4/61
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 11:00 deri më 00:00 • D nga 11:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekvestrijan


 • Adresa: Kej 13 Nëntori p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ell shadaj


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 99
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fames bistro


 • Adresa: Llazar Pop Trajkov 22-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Familja me tigan/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gramofon produkcija


 • Adresa: Kollonija Idrizovo p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7863 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Granche


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

London bistro/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Meze-Bar-Bar-Bar


 • Adresa: Korpusi i 15-të 46
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 23:00 • Sh nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nirvana grup


 • Adresa: Evrejska 56
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7920 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 11:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sendvic Bar


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skopje Bar Crawl/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги известува сточарите, дека Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ...
сите 45 | | | веќе видена

Нај следените берзански индекси ја забележаа својата петта последователна позитивна недела во и се доближија до највисоките нивоа оваа година . Во САД благо ...
сите 44 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 117 | | | веќе видена

Членовите на Комисијата за финансирање и буџет се сретнаа со претставници од Светска банка. Во фокусот на средбата беше ажурираната систематска дијагностика за ...
сите 58 | | | веќе видена

Италијанскиот производител на луксузни автомобили „Ламборџини“ се договори со синдикатите ФИОМ и ФИМ-ЦИСЛ за воведување четиридневна работна недела за своите ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj