Ramos Iliadis

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 34/3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7857 км

  • Telefon 2: 02 2460100
  • Faksi: 02 2460100
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00
    Sh nga 08:00 deri më 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1591699957_52.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Ramos Iliadis nga Shkupi është një kompani lidere në aktivitetin e tij në Republikën e Maqedonisë, e njohur në rajon pas punës së saj të suksesshme. Kompania është themeluar në vitin 1993 dhe është përfaqësuese e firmës greke Alexandros Iliadis. Suksesi është si rezultat i zbatimit të standardeve të larta gjatë punës, strategjisë së suksesshme të marketingut dhe qasjes profesionale ndaj punës. Disponojmë me mbi 3000 produkte dhe vazhdimisht punojmë në ide të reja dhe e pasurojmë ofertën tonë.

Ne ofrojmë një përzgjedhje të madhe të:
• luleve artificiale dhe produkteve për lulishte
• materiale për paketim
• produkte për dekorimin e dasmave dhe pagëzimeve
• lloje të ndryshme të saksive, shportave, enëve dhe kutive dekorative
• xham dekorativ
• suvenire dhe zbukurime, fenerë, mbajtës qirinjsh,
• produkte sezonale
- për Vitin e Ri
- Pashkët
- artikuj Garden

Qëllimi ynë është t'u mundësojmë klientëve tanë të krijojnë vlera më të mira dhe sukses në punën e tyre.

Të dielën dhe për festa nuk punojmë.

Kompania kryen shitje me shumicë.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj