R3 Infomedia

Public transportInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : bul.Partizanski Odredi 42/2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7850 км

  • Fax: +389 2 3178488
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00Photo of Location

Photo & Video Galery

R3 Infomedia since 01.04.2012 is a provider of the service 1188 – Complete telephone directory and telephone service for information, for all mobile and fixed telephone numbers and addresses of all legal and natural entities that gave a previous consent for publication of their data.


The telephone service for information – 1188 has a goal of fast and precise searching of data for those users that are in need of information for a natural person or a legal entity. Our operators are available 24 hours, every day of the week, including the holidays. The data base of the service 1188, contains information for the subscribers of all telephone operators in the Republic of Macedonia. The service is available trough landline and mobile devices.


The telephone service for information – 1188 is the largest provider – service for information in one place, on the territory of Macedonia. This service is adjusted to the dynamic processes of the modern living, saving your time when you are in need of quality and secure information, at that precise moment.
more

Posts

Патувај безгрижно. Што ви е потребно за патување надвор од државата?

За патување надвор од државава потребно е да имате: Патна исправа (пасош) Меѓународна возачка дозвол ...

Купони - Одбрани купони

На Златна Книга те очекуваат повеќе од 100 БЕСПЛАТНИ купони за попуст ова лето и повеќе од 20 одбран ...

Автомобилска одговорност

Осигурувањето од автомобилска одговорност претставува законски задолжителна обврска пред вклучување ...

Заштитни фолии за прозорци

Стаклото е еден од најзначајните материјали во градбата на станбените објекти поради способноста да ...

Eurostandard Banka

Подаруваме карти за OHRID SUMMER FESTIVAL - ФЕСТИВАЛ ОХРИДСКО ЛЕТО ! 🎫Сподели со нас во коментар ко ...

Првата миризлива MasterCard® дебит бесконтактна картичка

Новата миризлива картичка е првата Mastercard дебитна картичка, а воедно и прва бесконтактна картичк ...

Eдно патничко осигурување за цел свет

Купивте се што е потребно за патување, за скијање или сончање, билетите и пасошот ги ставивте во џеб ...

Здравствено-патничко осигурување

Привлечноста во патувањата лежи во потребата од запознавање нови култури, средба со неверојатни архи ...
15%save
Retail Price - VAT Included:850 MKD723 MKD

Test product

9%save
Retail Price - VAT Included:242 MKD218 MKD

Direct mail

7%save
Retail Price - VAT Included:48.590 MKD44.999 MKD

Direct e-mail marketing

Retail Price - VAT Included:1 MKD

Direct mail

Retail Price - VAT Included:6.663 MKD

Advertisement in Golden Book

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Advertisement on www.zk.mk

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Database services


See our products at
Photo of Location
Map

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи