R3 Infomedia

Public transportInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : bul.Partizanski Odredi 42/2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7850 км

  • Fax: +389 2 3178488
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/5dec01a5b22ea5e85f7fc2e81c9bee63.jpg?t=true&w=300&h=300


Photo of Location

Photo & Video Galery

По успешно лансирање на брендовите Златна книга и MarketKonekt на пазарот во Македонија го воведуваме InOne - клауд софтвер кој обединува дигитални маркетинг услуги неопходни за современо работење и продажба на секоја фирма. InOne е комплетно прилагоден на потребите на Македонските компании и е резултат на тимска работа на 25 вработени во Р3 Инфомедиа.

Технологија е развиена во Израел и успешно ја користат над 300,000 мали и средни фирми во водечки пазари во Европа, Северна Америка и Азија.

Покрај продажба и обука, обезбедуваме и долгорочна поддршка на нашите клиенти за успешно користење на сите функционалности на софтверот.
more
15%save
Retail Price - VAT Included:850 MKD723 MKD

Test product

9%save
Retail Price - VAT Included:242 MKD218 MKD

Direct mail

7%save
Retail Price - VAT Included:48.590 MKD44.999 MKD

Direct e-mail marketing

Retail Price - VAT Included:95 MKD

Златна Книга 21/22

Retail Price - VAT Included:3.200 MKD

База на податоци

Retail Price - VAT Included:3.200 MKD

База на податоци

Retail Price - VAT Included:1 MKD

Direct mail

Retail Price - VAT Included:6.663 MKD

Advertisement in Golden Book

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Advertisement on www.zk.mk

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Database services


See our products at
Photo of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel